NAUJIENOS
Jūsų IP adresas: 34.239.150.22 Prisijungimas - Registruokitės

Kandidatės į NJRKA prezidentes motyvacinis laiškas

      Šių metų gruodžio 5-6 d. Kėdainiuose rengiamo Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos (NJRKA) visuotinio susirinkimo metu bus renkamas ir naujas NJRKA prezidentas. Pateikiame kandidatės į organizacijos prezidentes motyvacinį laišką:

 

 

Gerbiami jaunimo reikalų koordinatoriai,

Šiuo motyvaciniu laiku kreipiuosi į Jus norėdama parodyti norą tapti Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos prezidente.

Esu baigusi Šiaulių universitetą, kuriame įgijau ekonominės analizės ir planavimo bakalauro laipsnį. Vėliau Kauno technologijos universitete įgijau projektų valdymo magistro laipsnį. Nuo 2013 metų Pasvalio rajono savivaldybėje dirbau Strateginio planavimo ir investicijų skyriuje, kuriame buvau atsakinga už rajono strateginių planų rengimą ir įgyvendinimo priežiūrą. Tuo pačiu metu vykdžiau ir specialisto ryšiams su užsieniu funkcijas bei rengiau ir įgyvendinau įvairius savivaldybės projektus. Pasvalio rajono savivaldybėje įvykus struktūriniams pokyčiams buvo įsteigtas naujas Kultūros ir jaunimo reikalų skyrius. Nuo 2016 m. rugsėjo esu šio skyriaus vedėja bei kartu jaunimo reikalų koordinatorė. Savivaldybėje dirbdama įvairiose pozicijose įgijau daug naudingos patirties, kurią sėkmingai pritaikau dirbdama JRK.

Būti jaunimo reikalų koordinatoriumi yra labai atsakingas ir įvairių iššūkių pilnas darbas. Pirmieji darbo kaip JRK mėnesiai buvo kupini streso ir baimių, tačiau taip jau susiklostė, jog vos tapusi JRK tapau ir Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos valdybos nare ir būtent kolegų JRK palaikymas ir patarimai man padėjo įveikti baimes ir sėkmingai dirbti jaunimo reikalų koordinatorės darbą. Pradėdama dirbti JRK žinojau ką noriu pasiekti ir ką pakeisti savo savivaldybėje. Galiu pasidžiaugti, jog pavyko įgyvendinti beveik visus uždavinius, kuriuos išsikėliau sau šiems metams. Minčių ir idėjų turiu daug, todėl noriu jas pritaikyti ne tik JRK darbe, bet ir NJRKA veikloje.

Taip jau susiklostė, jog laikinai tenka eiti Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos prezidentės pareigas. Per šį trumpą laikotarpį supratau, jog noriu netik dirbti Pasvalio rajono savivaldybės jaunimo labui, bet kartu su Jumis būti visų šalies JRK balsu ir rankomis, galinčiais ateityje padėti kurti ir įgyvendinti jaunimo politiką. Norėčiau, kad ateityje NJRKA labiau skatintų didesnį JRK bendravimą ir bendradarbiavimą, vienas kito palaikymą ir padrąsinimą veiklose.

Pagarbiai,

Pasvalio JRK

Viktorija Gaspariūnaitė